Sanayi-i Nefise Vakfı

BAĞIŞ

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sanayi-i Nefise Vakfı olarak, esas amacımız, üniversitemizde okuyan gençlerin sanatsal, kültürel ve sosyal alanlarda desteklenmesidir. Bu bilinçle gelecek kuşaklara yatırım yapmak, ülkemizde bilim adamı, sanatçı ve uzman kişileri yetiştirmek üzere 1998 yılından bu yana başarılı öğrencilerimize desteklerimiz devam etmektedir.

Sanayi-i Nefise Vakfı, kurulduğu günden bu yana üniversitemize destek olmayı sürdüren, üniversitemizin ihtiyaçlarını, projelerini destekleyen ve bağış yapan kurum, kuruluş ve kişileri kısaca Mimar Sinan’a gönül vermişleri bir araya getiren ve bu yolda çalışmalarını sürdüren bir kurum olmayı sürdürmektedir. Vakfımız yıllardır gerek kendi imkânları, gerekse hayırsever kişiler tarafından verilen burs yardımlarıyla öğrencimize burs vermiştir.

Yönetim kurulu tarafından her yıl ihtiyacı olan öğrencilerimize ihtiyaç bursu verilmektedir. Vakfımız tarafından öğrencilerimize verilen burslar, Sanayi-i Nefise Vakfımızın gelirleri ve hayırsever mezunlarımızın bağışları sayesinde sağlanmaktadır. Sanayi-i Nefise Vakfı, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize daha fazla burs verebilmeyi amaçlamaktadır, bu sebeple sizleri ihtiyaç sahibi olan öğrencilerimize sahip çıkmaya davet ediyoruz. Bu konuda bizlere destek vererek üniversitemizin gençlerinin geleceğine katkıda bulunacağınızı umut ediyoruz


Bağışlarınız için;

Ziraat Bankası Kasımpaşa Şubesi

Şube Kodu: 628-Kasımpaşa/İstanbul Şubesi

Hesap Adı: Sanayi-i Nefise Vakfı Bağış Hesabı

Hesap No: 628-05663515-5011

IBAN NO: TR 7900 0100 0628 0566 3515 5011

İLETİŞİM:

E-posta: burs@msgsu.edu.tr

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Facebook Instagram
Copyright © 2018 Sanayi-i Nefise Vakfı